Реклама
TV

Ги воодушеви дамите – Игор Џамбазов откри кој му треба кога е осамен

Познатиот актер ја покажа романтичната страна.

Реклама

Игор со својата објави ги разнежни дамите.

Отсекогаш бил популарен меѓу жените, но јавноста не знае многу за неговиот емотивен живот.

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

Игор Џамбазов е еден од ретките кои детали за својот приватен живот многупати има раскажно во медиумите и јавноста знае соро сѐ низ што поминал во животот.

Маркетинг

Многу ретко, скоро никогаш не зборува јавно за своите емотивни партнерки.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

Иако популарноста му има донесено популарност и кај понежниот пол, јавноста знае само за две негови партнерки.

Долги години беше во брак со познатата водителка Искра Канзурова, а по нивниот развод многу долго го криеше емотивниот живот од очите на јавноста.

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

Пред повеќе од година заврши и неговата љубовна приказна со алпинистката Илина Арсова.

И покрај нивната разделба, Илина и Игор останаа многу добри пријатели и во коректни односи.

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

Кога е во Македонија, Илина знае да отиде и на негов настап.

На својот Инстаграм профил, Игор објави статус, но на кој е посветен останува публиката сама да заклучи.

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

ФОТО: Инстаграм / Игор Џамбазов

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button