Реклама
Наши ѕвезди

Гавазова уште еднаш шокираше со својот стајлинг – изгледа брутално, вакво деколте не сте виделе (фото)

Повторно ги поместува границите

Реклама

Не сме ја виделе во вакво издание

Нашата позната фолк-пејачка Сузана Гавазова повторно никого не остави рамнодушен со својот необичен стајлинг.

Но овој пат наместо футуристички стил, Гавазова се прошета во каубојско издание и го запали интернетот.

Маркетинг

Имено, пејачката на едно снимање се појави облечена како каубојка – на главата носеше шешир, додека во долниот дел, и посебно со своето провокативно деколте, никого не остави рамнодушен.

Маркетинг
Инстаграм/ Сузана Гавазова

Но покрај ова брутално издание, пејачката потоа објави неколку снимки од уште едно со кое повторно ги зовре страстите.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Наместо фармерки и кроп-топ, таа носеше проѕирни панталони под кои се гледаше буквално сé, додека во горниот дел пејачката ја „зачини“ комбинацијата со кожна јакна и металик градник.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа и ова свое издание го заокружи со неверојатен црн каубојски шешир, со кој сите присутни ги остави без здив.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Но овој пат Гавазова носеше и перика и тоа со кратка и руса боја, а како изгледаше и зошто сите зборуваат за ова неверојатно издание на фолкерката, откријте во продолжение…

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button