Гавазова со овие пpoвокативни снимки објасни колку добро изгледа – фолкерката облече скинати хеланки и ги запpeпасти сите!

Провокација за чиста десетка!

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Оние што ја следат Сузана Гавазова на Инстаграм знаат дека таа речиси секој ден објавува по нешто интересно.

Тоа се однесува и на нејзините модни комбинации со кои што настапува, но и на оние од нејзиното секојдневие.

Од нејзините бројни објави во рамките на Инстаграм приказни можеме да видиме дека таа зрачи со својот неприкосновен шарм. Секогаш е во центарот на вниманието, знае што сакаат нејзините фанови, а за нејзиниот труд секогаш добива позитивни коментари.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа и порано имаше специфичен стил на облекување, но во последно време се почесто не изненадува со комбинациите што ги носи.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

И додека пред само неколку дена имавме уште една прилика да ја видиме во еден од нејзините омилени костим за капење со кој никого не остави рамнодушен, Гавазова овој пат реши да се покаже во малку поинакво светло.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Но мораме да признаеме дека и овој стајлинг важи за мошне провокативен, а за тоа зборуваат и коментарите.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа овој пат носеше шарени, по малку ексцентрични хеланки, кои беа припиени за нејзиното тело и позадина, додека во горниот дел носеше бела кроп-топ маичка со интересен дезен на предната страна.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката и со ова свое издание успеа да покаже дека е во топ форма, а фановите не можеа да го тргнат погледот од неа.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Нејзината коса беше пуштена, а на лицето немаше ни грам шминка, и повторно блескаше во сиот свој сјај.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Погледнете уште едно издание во кое Гавазова носи хеланки…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
(Visited 398 times, 1 visits today)