Реклама
Наши ѕвезди

Гавазова се пофали со новата фризура, изгледа барем 10 години помладо – го покажа и главниот виновник

Многумина изненадени од промената на познатата пејачка

Реклама

Новата фризура ѝ стои одлично, велат сите

Нашата позната фолк-пејачка Сузана Гавазова во последно време се почесто привлекува внимание и на социјалните мрежи.

Впрочем така беше и овој пат кога на својот Инстаграм објави неколку снимки, а не едни од нив е кај својот омилен фризер.

Маркетинг

Имено, пејачката која секогаш изгледа средено кога ќе се појави пред камерите, овој пат покажа кој е „виновникот“ за нејзината нова фризура.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Облечена во металик фустан таа го истакна своето беспрекорно тело, додека новата фризура ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Нашата фолк-дива објави и неколку снимки на кои се гледа како танцува во ова издание, а со кои исто така никого не остави рамнодушен.

Нејзината коса сега е малку пократка, но и со преубави бранови со кои пејачката го заокружи ова свое раскошно издание.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката со оваа фризура изгледа како да има побујна и погуста коса, но и нијансата е хит за оваа есенска сезона.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Како популарната фолк-пејачка изгледаше во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Поврзано

Back to top button