Реклама
Наши ѕвезди

Гавазова седна во авион, сите патници гледаа во неа – пејачката им го украде шоуто на стјуардесите

Гавазова и во обична бела кошула изгледа како авион

Реклама

Нема некој што не се сврте по неа

Пејачката Сузана Гавазова пред неколку дена отпатува во Австралија каде што ја започна турнејата заедно со групата Молика.

Пејачката сега објави неколку снимки направени на аеродром и авион, а она што сите го забележаа беше нејзиниот стајлинг.

Маркетинг

Имено, Гавазова за оваа пригода носеше бела кошула со куси ракави и црни панталони, а целото издание го заокружи со црвен кармин и модни додатоци од еден од омилените брендови на многу жени.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Станува збор за чанта и ремен од Луј Витон, а како пејачката изгледаше во ова издание погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката и овој пат покажа дека изгледа светски и во своите кежуал изданија, одржувајќи им лекција на своите колешки.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

А и само еден ден претходно, на својот настап, блесна како никогаш досега во преубавиот тесен фустан што го носеше.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа тогаш со ова свое издание многумина ги потсети на Ким Кардашијан, а како изгледаше, погледнете тука

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button