Огласи
Огласи 2
Наши ѕвезди

Гавазова повторно ќе се мажи?! Се појави и го украде шоуто, посебно кога замеша со своето змиско тело

Изгледаше преубаво, заради овој детаљ сите гледаа во неа

Огласи 3

Изгледа како милон долари

Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова никогаш не изгледала поубаво, што може да се заклучи и од ова нејзино издание.

Имено, Гавазова на снимањето на една емисија се појави во тесен бел фустан со кој максимално ја истакна својата витка линија.

Фотографиите и снимките што ги објави на Инстаграм никого не оставија рамнодушен и веднаш привлекоа внимание.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Тесниот бел фустан целосно беше припиен за нејзиното тело, па во центарот на вниманието беа нејзините раскошни атрибути.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Посебно кога пејачката замеша пред камерата, па никого не остави рамнодушен со своето змиско тело.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Кога таа во ова издание се појави во студиото, никој не знаеше каде попрво да погледне, и покрај тоа што носеше и бел мантил.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сепак заради должината на фустанот во преден план беа нозете, а суптилните отвори во пределот на половината, како и сандалите со високи потпетици, само до надополнија впечатокот.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

И заради белата боја пејачката наликуваше како да носи модерна венчаница, а покрај изгледот сите ги воодушеви и со атмосферата што ја направи во студиото, но и на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фолкерката изгледаше мошне расположено, а фустанот што асоцираше на венчаница само допринесе да изглед уште поубаво.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Како сето тоа изгледаше во „живо“, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Маркетинг

Поврзано

Back to top button