Реклама
Наши ѕвезди

Гавазова како Ким Кардашијан – распеана и разиграна, Македонците од Австралија ги спобудали (видео)

Пејачката во тесна креација во која блескаше како сирена пред нашите иселеници од оваа земја

Реклама

Пејачката во издание што ги воодушеви сите

Пејачката Сузана Гавазова е жена која знае како да ги воодушеви своите бројни фанови и со своите модни комбинации.

Таа тоа го направи и сега, на турнејата во Австралија, кога на еден настап се појави во едно од најубавите изданија досега.

Маркетинг

Гавазова за оваа посебна пригода избра долг и тесен фустан со кој го истакна своето беспрекорно тело, а посебно што креацијата изгледаше како проѕирна, па во преден план беа нејзините облини.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката од ова свое издание објави и видео со кое ги распамети следбениците на социјалните мрежи, но и претставничките на понежниот што беа воодушевени од оваа тоалета.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Неодоливиот сирена крој го истакна бујното деколте на пејачката, но и нејзината позадина, заради која изгледаше како Ким Кардашијан.

Како Гавазова изгледаше во ова свое издание, но и како звучеше со „Молика“, погледнете и слушнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова
Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button