Реклама
Наши ѕвезди

Гавазова го запали Инстаграм и во најобични фармерки – мажите обожаваат кога жените го носат ова

Познатата пејачка ги истакна своите атрибути и покажа зошто е најјаката риба на естрадата

Реклама

Пејачката Сузана Гавазова по напорниот викенд што го имаше во Австралија реши малку и да се одмори.

Таа покажа како ужива покрај океанот, а многумина го забележаа и ова нејзино издание со кое блесна во полн сјај.

Имено, познатата пејачка која во претходните денови можевме да ја видиме во еден од најубавите фустани што го носела досега (повеќе за настапот на Гавазова прочитајте тука), овој пат покажа и дека во најобични фармерки повторно изгледа одлично.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа за оваа пригода избра фармерки и тесна маичка, така што во фокусот беа нејзините раскошни облини.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Тесната маичка го оцрта секој детаљ на нејзиното тело, па Гавазова и со ова издание ги откри своите најдобри атрибути.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Следува бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед, а како таа изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button