Стил

Гавазова во едно од најубавите изданија досега – гори интернетот, пејачката изгледа како милион долари

Феноменално издание на нашата позната пејачка

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова позираше во уште едно издание со кое привлече големо внимание

Овој пат во прашање е „мал“ фустан кој важи за еден од омилените модели на многу познати дизајнери.

Гавазова на својот профил на Инстаграм објави неколку снимки на кои позираше во ваквиот модел, а бидејќи фустанот е со поприлично кус крој, пејачката ги истакна своите убаво нозе во преден план.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Таа го носеше со метали сандали со високи потпетици и долги обетки, а целото издание го зачини со својата убава долга коса.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Гавазова со ова фустанче се појави на снимањето на една емисија, па кога „замеша“ на сцената никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Во прашање е поприлично кус модел, кој во горниот дел има смело деколте во вид на корсет зачинет со интересен дизајн.

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Пејачката со ова издание го истакна своето беспрекорно тело, со посебен акцент на нозете, додека косата и беше врзана во опашка.

Гавазова веќе со години важи за една од најпознатите, но и најзгодните фолк пејачки, а со ова нејзино издание го потврди тоа.

Како таа изгледаше, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Фото: Инстаграм/ Сузана Гавазова

Маркетинг

Поврзано

Back to top button