Реклама
Наши ѕвезди

Во шоферот на Гавазова ќе се вљубите на прв поглед – пејачката се вози во луксузна машина (фото)

Еве како изгледа ПРЕСКАПИОТ АВТОМОБИЛ на Гавазова – пејачката вози бесна машина од илјадници евра

Реклама

Пејачката очигледно доста вложува и во автомобилот со кој се вози на своите настапи, а во својата колекција од неодамна има и Ауди.

Во прашање е скап автомобил за кој пејачката издвоила неколку десетици илјади евра, а кој можевме да го видиме деновиве.

Имено, Гавазова на Инстаграм сподели видео на кое се гледа „аудито“, но и еден „шок“ детаљ со кој ги изненади сите.

Маркетинг

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Кога подобро ќе погледнете ќе забележите дека автомобилот го „вози“ нејзиниот миленик кој и седи во скутот.

Маркетинг

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Потсетуваме, познатата пејачка веќе со години вредно работи и настапува, заради што може да си дозволи луксузен живот.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Тоа подразбира скапи парчиња облека, чанти, накит, но и нова преубава и луксузна вила во Дојран во која што живее со семејството.

Покрај тоа Гавазова очигледно сака и брзи и скапи автомобили, а токму таков е и овој „ѕвер“ на четири тркала со кој се пофали.

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Во прашање е автомобил во црна боја од марката „ауди“ со кој Гавазова ужива да се вози, но очигледно и кога ја возат.

А како таа изгледаше додека се возеше во својот миленик, и тоа заедно со кученцето погледнете во продолжение….

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Инстаграм/ Сузана Гавазова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button