Во вакво издание и со олку тенки веѓи ја немате видено досега – еве како изгледаше Ана Бекута пред пластичните операции

Ана Бекута е една од најпознатите пејачки во регионот

Фото: Инстаграм/ Ана Бекута

Најдобар доказ за тоа се бројните успешни концерти што познатата пејачка ги има зад себе за кој повеќето нејзини колеги можат само да сонуваат.

Но покрај нејзините вокални способности Бекута секогаш можела да се пофали и со својот атрактивен изглед. Во нејзината професија изгледот може да биде од круцијално значење, а за тоа очигледно е свесна и познатата пејачка која од почетокот на кариерата, па се до сега, во годините што останаа зад нас, толку многу се има променето што некои не би ја ни препознале.

ADVERTISEMENT

Па така Бекута еднаш на својот Инстаграм профил сподели една стара фотографија од младоста, на која има друга боја на коса, но и толку тенки веѓи кои денес ретко која девојка би се осмелила да ги носи. Како таа изгледала тогаш, а како денес, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Ана Бекута
Фото: Инстаграм/ Ана Бекута
Facebook Comments
(Visited 1.007 times, 1 visits today)
Loading...