Војвотката од Кембриџ НИКОГАШ не изгледала поубаво – ова боја и стои феноменално

Кејт Мидлтон (37) и овој пат изгледа неверојатно убаво

Но овој пат за разлика од порано, војвотката одлучи да понесе малку повесели бои. Имено, таа на отворањето на една детска клиника избра фустан со „А крој“ и сако во виолетова боја со кои ги воодушеви сите.

Па така ако досега најчесто ја гледавме во облека во која најчесто доминираа сивите и темносините нијанси, и притоа изгледаше прекрасно, мораме да признаеме дека во ова издание изгледа уште поубаво.

И покрај тоа што носи бои кои се малку надвор од рутината, Кејт со самиот крој потполно ги испочитува кралските правила.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Кејт?
.

(Visited 549 times, 1 visits today)