Реклама
Наши ѕвезди

Водителката ја покажа својата нова кујна, но и едно провокативно Памела Андерсон издание (фото)

Нашата позната водителка покажа колку е добра, но и зошто сите често ја гледаат долу...

Реклама

Познатата водителка неодамна позираше во кусо фустанче со кое во преден план ги истакна нејзините беспрекорни нозе

Водителката Лила Филиповска важи за една од најпосакуваните дами во нашата земја и оваа „титула“ таа ја носи веќе со децении.

Но покрај тоа што секојдневно ја гледаме на нашите мали екрани, убавата водителка е поприлично активна и на социјалните мрежи каде нејзините следбеници често можат да ја видат во најразлични изданија од нејзиното секојдневие.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Па така Лила неодамна објави една снимка од нејзината кујна на која позираше во кратко црно фустанче и ги воодушеви сите.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Креацијата што ја носеше ја истакна нејзината фигура во преден план, а до израз посебно дојдоа нејзините витки нозе.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Имено, таа покажа како ја средила својата нова кујна, но и колку може да заблеска во една ваква интересна креација.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Водителката целото издание го заокружи со шик сандали со високи потпетици и пуштена коса со нежни локни.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Потсетуваме, Лила деновиве објави и една фотка на која е во црвен едноделен костим за капење, во Памела Андерсон издание.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа на оваа фотографија седи покрај базенот и ужива во сонцето, а она што сите го забележаа е дека се уште е во топ форма.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

А дали тоа навистина е така, погледнете и дознајте тука

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button