Реклама
Стил

Водителката од Сител ги истакна убавите нозе, изгледа како милион долари – Елена никогаш позгодна и поубава

Да не знае човек каде попрво да погледне

Реклама

Новата објава на познатата водителка ги израдува нејзините фанови

Елена Стојановска-Јанковска повторно успеа да ги изненади фановите со фотографиите што ги објави на социјалните мрежи.

Водителката овој пат избра кусо здолниште во кралска сина боја со кое ја истакна своето згодно тело, а со белите високи потпетици што ги носеше дополнително донесе доза на префинетост и елеганција.

Маркетинг

Таа целото издание го заокружи со бело сако и бела кошула, а потоа направи и една фотографија со која ги истакна нозете.

Маркетинг
Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

И ако го погледнете бројот на лајкови и комплименти што ги доби за ова издание можеме да заклучиме дека им се допадна на сите.

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Потсетуваме, убавата водителка и само неколку дена претходно покажа уште една преубава пролетна комбинација со која ги воодушеви сите.

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Но тогаш наместо здолниште, Елена носеше бели панталони и црвен јакна, а како изгледаше и во ова свое издание, но и во едно од најубавите што сме ја виделе, погледнете во продолжение…

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Фото: Инстагам/ Елена Стојановска-Јанковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button