Реклама
Стил

Водителката од Канал 5 никогаш поубава – ГЛЕДАЧИТЕ ВООДУШЕВЕНИ, погледот не го тргаа од неа

И таа не ја тргаше насмевката од лицето, а гледачите беа воодушевени од ова нејзино издание

Реклама

Водителката привлече внимание со своето шик издание

Нашата позната водителка, Милена Антовска-Станковска, во последно време се почесто ги инспирира дамите со своите модни изданија.

Така беше и овој пат кога на социјалните мрежи објави снимка на која е облечена во бело од глава до пети, но во интересна комбинација со која убавата водителка им го привлече вниманието на сите.

Маркетинг

Имено, Милена се појави во тесни, бели панталони и бело сало, а целото издание го заокружи со високи потпетици во истата боја.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Водителката со ова свое елегантно издание ја нагласи својата витка фигура, а како изгледаше погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Потсетуваме, Милена покрај тоа што вредно работи и успешно ја гради својата водителска кариера, кога ќе го погледнеме нејзиниот профил можеме да заклучиме и дека има одличен моден стил.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Нејзините фотографии и објави можат да им послужат како инспирација на многу дами, а од нејзиниот шарм се воодушевени и мажите.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Таа секогаш е стокмена од глава до пети, а и со ова свое последно издание ги воодушеви гледачите зад малите екрани.

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Таа едноставно блеска во секое свое издание, а дека тоа навистина е така уверете се и од фотографиите во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Фото: Инстаграм/ Милена Антовска-Станковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button