Реклама
Наши ѕвезди

Водителката никого не остави рамнодушен со овие фотографии – изгледа фатално за свои години

Еве зошто важи за една од најубавите водителки

Реклама

Водителката е активна и на социјалните мрежи

Една од нашите најпознати водителки Лила Филиповска речиси секојдневно ги воодушевува своите бројни следбеници на социјалните мрежи со нови фотографии и видеа.

Така беше и овој пат кога објави неколку нови „Инстаграм приказни“, а една од нив посебно привлече внимание.

Маркетинг

Лила позираше во долго и лелеаво здолниште со шлиц до колкот, но покрај нозете погледот го задржа со уште еден детаљ.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Во прашање е фотографија направена на едно од нејзините бројни патувања со која уште еднаш покажа зошто е една од омилените водителки во нашата земја.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Имено, Лила во горниот дел позираше само во костим за капење, па и со ова издание и те како им се допадна на фановите.

Впрочем тоа може да се забележи и по бројот на лајкови што Лила ги добива под секоја своја објава на социјалните мрежи, а некои од нив погледнете во прoдолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button