Наши ѕвезди

Водителката на утринската програма позираше во ceкcи издание – заводничките го обожаваат овој детаљ, а го сакаат и мажите!

Познатата водителка ги воодушеви сите…

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Елена Стојновска-Јанковска важи за една од најдобро облечените познати дами во Македонија, а нејзиниот елегантен изглед проткаен со најновите трендови и класичниот стил никого не остава рамнодушен

Така беше и овој пат кога на социјалните мрежи објави неколку фотки на кои во центарот на вниманието беше нејзината комбинација.

Имено, шармантната водителка овој пат носеше мал црн фустан зачинет со тантела во пределот на деколтето, ракавите и здолништето. Креацијата е со тесен крој така што Елена го нагласи свето згодно тело, а целото издание реши да го зачини со тенки црни високи потпетици.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

И бидејќи носеше црно од глава до пети, Елена овој класичен изглед го дополни со впечатлив детаљ.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Таа тоа го направи така што избра голем чанта во светла кафеава нијанса која одлично „легна“ во целото ова издание.

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Таа својата долга црна коса ја носеше пуштена, а со суптилна шминка го нагласи она најубавото на нејзиното лице.

Погледнете уште неколку интересни изданија на Елена…

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Фото: Инстаграм/ Елена Стојновска-Јанковска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button