Огласи
Огласи 2
Стил

Водителката на „Брза кујна“ никогаш не изгледала поубаво – нова фризура и елегантен комбинезон во кој изгледа како милион долари

Сања Савеска во досега невидено издание...

Огласи 3

Нејзините фанови беа воодушевени од ова „all-black“ издание, а убавата водителка покажа дека знае да ги избере вистинските парчиња за себе…

Водителката на „Брза кујна“, Сања Савеска, овој пат акцент стави на својата фатална страна, која ретко ја гледаме

Шармантната водителка овој пат избра црн комбинезон и ја покажа својата беспрекорна линија многумина оставајќи без здив.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Кога станува збор за нејзините емисии, таа најчесто избира ведри бои, но овој пат Сања направи контраст за кој заслужи чиста десетка.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Во прашање е комбинезон со светки, со голи раменици и без ракави, а во кој Сања блескаше како никогаш досега.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Таа изгледаше мошне провокативно во него, а целото издание дополнително го „подигна“ со својата шик фризура.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Нејзините фанови беа воодушевени од ова „all-black“ издание, а убавата водителка покажа дека знае да ги избере вистинските парчиња за себе.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Многумина се согласни дека ова е едно од нејзините најдобри изданија, а како изгледаше погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска
Фото: Инстаграм/ Сања Савеска
Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

НАШИ ПРЕДЛОЗИ

H&M

H&M

H&M

H&M

H&M

H&M

H&M

Mango

Mango

Mango

Mango

Mango

Mango

Zara

Zara

Zara

Zara

Zara

Zara

Маркетинг

Поврзано

Back to top button