Реклама
Наши ѕвездиШминка

Водителката на „Брза кујна“ без грам шминка, но и без насмевката од милион долари ги изненади сите

Ретко ја гледаме во вакво издание

Реклама

Важи за една од омилените наши водителки

Водителката Сања Савеска која што нашите гледачи обожаваат да ја гледаат во емисијата „Брза кујна“ деновиве сподели неколку интересни „сториња“ на нејзиниот профил на социјалните мрежи.

Имено, Сања која публиката ја обожава не само заради начинот на кој си ја врши својата работа, туку и заради нејзината природна убавина и харизма што ја поседува, овој пат одговараше на прашања поставени од фановите и ги изненади сите со своите искрени одговори.

Маркетинг

Но покрај нејзините интересни одговори Сања сподели и неколку фотки на кои нема ни грам шминка и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

И бидејќи сме навикнати на телевизија да ја гледаме стокмена од глава до пети, овие неколку фотографии ги изненадија фановите.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Таа покажа како изгледа нејзиното природно издание, па објави и едно селфи на која е без насмевка, на барање на нејзините фанови.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Таа во сите овие свои изданија блескаше, а тоа што нема проблем да покажа и како изглед во природно издание, без грам шминка на лицето, посебно ги воодушеви нејзините бројни следбеници.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Нејзината кожа блеска во своето природно издание, а лицето „зачинето“ со оваа прекрасна насмевка изгледа како милион долари.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Убавата водителка исто така откри и дека нејзината коса е природно црна и дека е среќна што со соодветна нега косата денес и’ изгледа баш како што отсекогаш посакувала.

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Како Сања изгледа без грам шминка на лицето, но и кога е тип топ средена, дознајте од фотографиите…

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Фото: Инстаграм/ Сања Савеска

Поврзано

Back to top button