Внуката на Заев во издание со кое ќе ви го одземе здивот (фото)

Ева Заева знае како да избере вистинскиот фустан за себе

Ева не престанува да ги воодушевува своите пријатели преку социјалните мрежи. Таа овој пат позираше во фустан со интересен дезен кој совршено и стои, а благодарение на впечатливите високи потпетици, црвената чанта и фризурата, Ева внесе гламур во целото издание.

ADVERTISEMENT

Фустанот е со ¾ ракави и со должина до колената, со интересен цветен дезен и Ева изгледаше неодоливо во него. Следуваа бројни лајкови и комплименти на сметка на нејзиниот изглед, а како таа изгледаше погледнете во продолжение.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Ева?

Facebook Comments
(Visited 2.303 times, 1 visits today)
Loading...