Реклама
Наши ѕвезди

ВИСТИНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ: Спасен пресреќен што ја сретна оваа колешка на планина, го овековечија моментот (ФОТО)

Тој прво објави фотографија со печурки. Да се надеваме дека знае што берел, односно знае да препознае отровни печурки.

Реклама

Нашиот забавен, шармантен, харизматичен и прекарсен Спасен Силјаносвки не мирува. Тој е постојано во движење и активен како во својата професија така и во приватно време.

 

Спасен е голем љубител на спортот, тоа многу пати го кажал, а и по неговиот одличен изглед можеме да го потврдиме тоа.

Маркетинг

Сакам да шетам по Пополжани, го обожавам селото од кое што потекнувам – искрено со Спасен Силјаноски

Маркетинг

Популарниот пејач ужива да ги искачува планините. Овој викенд Спасен го поминал на планина. Од каде знаеме? Па, се пофали на својот инстаграм профил.

Тој прво објави фотографија со печурки. Да се надеваме дека знае што берел, односно знае да препознае отровни печурки.

Потоа, османа уште едно стори . Спасен објави селфи фотографија со својата колешка од Алфа ТВ, Ирена Спировска. Па кој друг би сретнал на планина ако не енергичната планинарка Ирена.

Ние заклучивме дека случајно се сретнале.

Ем планинари, ем водители, ем пејачи – напиша Спасен.

Од објавите на атрактивната водителка заклучивме дека биле на Шара.

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button