Огласи
Огласи 2
CelebrityTVБебиња

ВИСТИНСКА “БОМБА”: Вака изгледа Луна Џогани само еден месец по породувањето- сите и подзавидуваат (ФОТО)

Ја доведе линијата до совршенство...

Огласи 3

Луна Џогани пред нешто повеќе од еден месец на свет ја донесе втората ќерка Лана.

фото инстаграм/Луна Џогани

Ќерката на Анабела и Гаги сега покажа како изгледа по раѓањето на втората ќерка и ги воодушеви фановите.

фото инстаграм/Луна Џогани

Луна реши да оди на прослава, па за оваа прилика за прв пат по породувањето се дотера тип-топ.

фото инстаграм/Луна Џогани

Победничката на „Задруга 2“ изгледа никогаш подобро а може да се заклучи дека мајчинството одлично и годи.

фото инстаграм/Луна Џогани

– Око мое зелено – напишала накратко во описот на објавата која има околу 10.000 лајкови.

фото инстаграм/Луна Џогани

Сестра Нина веднаш оставила емотикони од срца под нејзините фотографии, а Луна одговорила на ист начин.

фото инстаграм/Луна Џогани

Да потсетиме, Лана се роди тешка 3 килограми и 600 грама, 53 сантиметри.

Гордиот татко се пофали на социјалните мрежи и напиша: Добредојде Лана – гордо рече Марко Миљковиќ.

фото инстаграм/Луна Џогани

Марко прво славеше во својот дом по доаѓањето на бебето, а потоа отиде во породилиште да ги посети мајката и бебето.

фото инстаграм/Луна Џогани

Луна во описот на фотографиите напиша емотивна порака.

фото инстаграм/Луна Џогани

– Здраво, јас сум Лана Миљковиќ, родена сум на 04.10.2023 година во 09:00 часот! Нашата Лана е во наши раце и што повеќе да посакам, само благодарност до Бога за се што ни дал! Ќе бидеш најсакана на светот, а сигурна сум дека ќе ја имаш најдобрата сестра на светот! Ни недостига нашата прва бубачка – напиша Луна по породувањето.

фото инстаграм/Луна Џогани

фото инстаграм/Луна Џогани

фото инстаграм/Луна Џогани

фото инстаграм/Луна Џогани

фото инстаграм/Луна Џогани

фото инстаграм/Луна Џогани

 

фото инстаграм/Луна Џогани

Маркетинг

Поврзано

Back to top button