Виолета од Подобар живот и во шестата деценија во костим за капење изгледа феноменално

За оваа дама времето како да не постои

Кога е во прашање Лидија Вукичевиќ многумина ќе кажат дека за неа времето како да стои. Актерката од Србија која на просторите на поранешна Југославија се прослави со улогата на Виолета од хит серијата „Подобар живот“ и покрај тоа што е во шестата деценија од животот, на нејзиниот изглед можат да и завидуваат многу девојки. Таа редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а овој пат објави неколку на кои е во костими за капење и го покажа своето феноменално тело со кое никого не остави рамнодушен.

ADVERTISEMENT

Обожавателите одушевени од нејзиниот изглед ја наградија со голем број комплименти и пофални зборови.

Facebook Comments
(Visited 880 times, 1 visits today)
Loading...