ДиетиНаши ѕвезди

Викторија Лоба сподели со јавноста ОГРОМНА радост! Еве која е причината за тоа…

Според пејачката 4 килограми „штрчеле“ кај нејзините облини...

Реклама
Реклама

Една од најважните работи кај јавните личности е нивниот добар физички изглед. Професионално е доколку изгледаат убаво, во фит форма. Понекогаш слатките задоволства и гурманските навики не им дозволуваат да ја добијат посакуваната форма на телото.

Но, тоа не е случај и кај убавата, нежна русокоса Викторија Лоба.

Таа сподели со своите следбеници на инстаграм како за краток период успеала да ги симне посакуваните вишок килограми.

Маркетинг

Според пејачката 4 килограми „штрчеле“ кај нејзините облини и се запнала, па за две недели успеала да ги симне.

Маркетинг

– Како што ветив, резултати од двонеделен протокол само со ЛИПО исхрана -4 кг. или -7%
од целокупната тежина за две недели, вели на објавата Лоба.

Тие 3-4 килограми кои никако не можев да ги симнам ми се стопија пред очи и добро е што го снимив целиот процес за да ги споделам резултатите со вас. Покрај изгубената килажа, целулитот скоро и да го снема како и подуеноста во пределот на стомакот.

Етапно низ видеото таа покажува како и се менува телото во пределот на стомакот со „липосукциската исхрана“.

– Липосукциската исхрана е сериозно добра алатка за слабеење, но се разбира целиот процес побарува дисциплина и истрајност. Резултатите кои ги имам ме мотивираат никогаш да не се вратам на почетната фаза, многу сум задоволна, пишува таа.

Лоба сега одлично изгледа и ова лето костимите за капење ќе и стојат фантастично, како што можеме да заклучиме од одличната фигура која што ја постигнала. За Лоба ќе нема мака престојната сезона околу изборот на летни секси парчиња со гол  рамен стомак.

фото/Фејсбук

Несебично убавата Лоба им посочува на сите жени како можат на лесен начин да изгледаат одлично на плажа.  Оставила и контакт од лицето кои и помогнало да и се исполни желбата.

Подолу ви оставам контакт од Др. Валентина Крстеска и можете слободно да си закажете бесплатна консултација во Липо центарот во Скопје
📱 +389 70 535 033
☎️ +389 2 3151 714

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button