Реклама
Стил

Велевска ги маѓепса сите кога се појави во ова фустанче – пејачката и по три бремености остава без здив

Важи за една од најпосакуваните жени во Македонија, а сега покажа и зошто е тоа така

Реклама

Пејачката воодушевува и со својот изглед

Пејачката Елена Велевска важи за една од најубавите, но и најстилизираните дами од светот на естрадата во Македонија.

Таа не престанува да привлекува внимание со своите шармантни изданија, а во последно време изгледа сé поубаво.

Маркетинг

Токму затоа и многумина коментираат дека нашата позната пејачка никогаш не изгледала подобро од сега, и покрај тоа што ја гази петтата деценија. Доказ за тоа се и нејзините последни фотографии што пејачката ги објави деновиве на социјалните мрежи.

Маркетинг
Инстаграм/ Елена Велевска

Имено, таа пред само неколку дена покажа дека е во беспрекорна форма така што позираше во костим за капење и ги воодушеви сите, но овој пат тоа го направи и со својата креативност.

Инстаграм/ Елена Велевска

Таа најмногу сака женствени парчиња, а таков впрочем беше и фустанот со кој посебно ги воодушеви дамите.

Инстаграм/ Елена Велевска

Елена за оваа пригода избра црн фустан со преубав цветен дезен кој е одличен избор за овој период од годината.

Инстаграм/ Елена Велевска

Можете да го носите како во вечерни изданија, така и во дневните прошетки посебно доколку сте некаде на море.

Инстаграм/ Елена Велевска

Велевска целото издание го заокружи со розов кармин и тренди очила за сонце, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Елена Велевска

Инстаграм/ Елена Велевска

Па, што велите за ова издание на пејачката?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button