Реклама
Наши ѕвездиСтил

Вакво деколте не сте виделе, но шлицот ќе ја засрамеше – водителката Лила во издание од милион долари

Познатата водителка предизвика лавина од коментари со своето последно издание

Реклама

Оваа жена плени со својот шарм и убавина, а сега со своето последно издание предизвика лавина од коментари.

Лила Филиповска веќе со децении важи за една од напите најпознати, но и најпосакувани телевизиски лица.

Таа овој пат позираше во преубав црвен фустан со кој во фокусот го стави нејзиното раскошно деколте, а целото издание го зачини со новата шик фризура со шишки со која блескаше.

Маркетинг

Инстаграм/ Лила Филиповска

На нозете носеше елегантни црни високи потпетици, а целото издание го зачини со кармин во страсна црвена боја.

Маркетинг

Креацијата во која Лила блескаше беше со длабок шлиц под кој се гледаа убавите нозе, на водителката, додека деколтето со необичниот крој дополнително го истакна нејзините облини.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Лила додека се симнуваше по скалите за малце ќе паднеше, но во последен момент се задржа за оградата, па се пошегува на своја сметка.

Инстаграм/ Лила Филиповска

Како Лила изгледаше во ова свое издание со кое освои бројни позитивни коментари погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button