Реклама
Кафе муабет

Бремена Гоца Тржан ужива во прегратките на сопругот: Ова е најсреќниот момент во нејзиниот живот!

Ќерката Лана е нејзино најголмо богатство...

Реклама

Пејачката Гоца Тржан никогаш не криела дека нејзин најголем успех и благослов  е нејзината ќерка Лена.

фото инстаграм/Гоца Тржан

Иако е познато дека нема никаков контакт со бившиот сопруг Иван Маринковиќ, пејачката неколку пати јавно нагласи дека во животот би направила се исто, бидејќи да не го направела тоа, немала да ја има својата Лена.

фото инстаграм/Гоца Тржан

Пред извесно време на интернет се појави фотографија од времето на најголемата среќа – Бремената Гоца Тржан во поодмината бременост блеска во прегратките на својот сопруг Иван.

Маркетинг
фото принтскрин/Инстаграм

Насмевката на нејзиното лице кажува дека тогаш била најсреќна, а искуството на мајчинството кое го има зад себе дополнително ја мотивирало да се бори како лавица за потомство во вториот брак со сопругот Раша.

фото инстаграм/Гоца Тржан

Сега на интернет се појави фотографија од времето на најголемата среќа – Бремената Гоца Тржан во поодмината бременост блеска во прегратките на својот сопруг Иван. Насмевката на нејзиното лице кажува дека тогаш била најсреќна, а искуството на мајчинството кое го има зад себе дополнително ја мотивирало да се бори за потомство во вториот брак како лавица со сопругот Раша.

Маркетинг
фото инстаграм/Гоца Тржан

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button