Бремената свршеница на Дарко Лазиќ се соблече и ги воодушеви сите на социјалните мрежи

Девојката на Дарко Лазиќ наскоро ќе се оствари во улога на мајка, а пејачот не крие дека е пресреќен што ќе добие уште едно дете.

Сршеницата на познатиот српски пејач Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ ги изненади сите со своето провокативно издание со кое подигна голема прашина на социјалните мрежи. Во прашање е фотографија што ја објави на својот профил на Инстаграм, а на која позира во провокативен костим за капење, додека нејзиниот голем стомак е во преден план.

Големо бебе – напиша Марина во описот на фотографијата со која ги воодушеви своите но и обожавателите на пејачот.

Facebook Comments
(Visited 5.204 times, 1 visits today)