Бремената Богдана „фатена“ со стомак до забите и без маска – зарем коронавирусот не ја плаши, а само што не се породила?

Снаата на Цеца, Богдана Ражнатовиќ, брои ситно до раѓањето.

Екипата на шоуто „Папарацо лов“ ја фати во опуштено издание додека се шеташе низ Белград.

Може да се забележи дека Богдана изгледа насмеано и е многу расположена, а бременоста и стои одлично. Во опуштено издание облечена во тренерки и маичка, може да се види дека не добила вишок килограми, а тоа не треба да не чуди затоа што е многу активна бремена жена.

Без разлика, Ражнатовиќ ужива на само две недели пред терминот за породување!

Но она што изненади многумина е зошто сопругата на Вељко не носи маска и зарем не се плаши од корона?!

Како и да е, мораме да признаеме дека снаата на Цеца изгледа одлично и во едно кежуал издание како ова.

Таа наскоро треба да се породи, а како што пренесуваат српските медиуми, тоа ќе се случи во луксузниот апартман во една позната белградска болница за чие реновирање платила Цеца. Таа таму ги родила и Вељко и Анастасија, така што малиот Аркан нема да биде прв во семејството Ражнатовиќ што ќе се роди на ова место. Тие планираат да живеат во вилата на Дедиње, додека не купат стан, а Цеца веќе неколку пати за медиумите изјави дека одвај чека да стане баба.

Таа веќе му порачала златна лулка од познати дизајнески бренд, а повеќе за ова прочитајте тука.

Богдана пред бременоста …

Facebook Comments
(Visited 2.161 times, 1 visits today)