Бразилката се поигра со фустанчето, ги покажа нозете и ги воодушеви обожавателите

Алесандра Амбросио повторно се најде во центарот на вниманието на филмскиот фестивал во Кан.

Познатата манекенка Алесандра Амброзио (38) повторно беше ѕвезда на црвениот килим на филмскиот фестивал во Кан. Имено, на премиерата на филмот „Les Misérables“ , бразилската убавица се појави во црвен фустан кој повеќе откриваше отколку што сокриваше.

Таа по кој знае кој пат покажа дека изгледа брутално добро, а на црвениот килим имаше вистински перформанс.

Имено, таа го разбранува фустанот и се поигра со него, а мажите останаа речиси без зборови.

Погледнете како тоа изгледаше…

Facebook Comments
(Visited 100 times, 1 visits today)