БОЛИ ГЛАВА ОД ШТО Е ЗГОДЕН – убавици, ќе можете да му одолеете на овој актер?

Маж на денот.

Славниот актер од Рио де Жанеиро Марчело Алварез веќе со години го краде вниманието на жените.

Негова примарна професија е актерството, но работи и како модел кој соработува со многу славни брендови.

На социјалните мрежи има голем број на фанови па постојано тој објавува фотографии, а коментари летаат од убави и згодни девојки.

Актерот обожава животни, па често се фотографира со своите домашни миленичиња.

Марчело има три мачки и едно куче, а како што сведочат фотографиите тој е многу посветен.

Жените лудуваат за него и тоа може да се види и по неговите работни ангажмани.

Тој со своето совршено тело привлекува внимание, па ретко која убавица може да му одолее.

 

Тој исто така постојано објавува фотографии од плажа на својот Инстаграм профил, сигурно веднаш настанува гужва кога тој ќе се појави на песочните плажи.

Дами, уживајте уште во неколку фотографии од згодниот актер.

 

 

 

 

 

(Visited 14 times, 1 visits today)