Реклама
Наши ѕвезди

Боки 13 и’ се врати на својата стара љубов – исплива фотографија, овој детаљ сите ги изненади

Еве што прави Боки откако излезе од „зандани“

Реклама

Повторно е на слобода…

Бојан Јовановски, попознат како Боки 13 неодамна беше пуштен од затворот за да се лекува на една приватна клиника.

Како што објавија медиумите, неговата здравствена состојба во затворот му била загрозена, па морал да почне со лекување.

Маркетинг

Боки откако излезе објави неколку фотографии на социјалните мрежи, но она пто ги изненди сите, беше неговиот изглед.

Маркетинг
Инстаграм/ Бојан Јовановски

Имено, тој сега изгледа значително поинаку, а животот далеку од занданите му ја врати свежината на лицето.

Тој сега позираше во неговиот автомобил, со кратка и руса коса, со големи црни очила и скапа женска чанта во рацете.

Очигледно дека Јовановски не може да ја заборави оваа негова стара љубов кон скапите модни додатоци, па повторно и се врати, а како изгледаше во ова свое „шизичко“ издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Бојан Јовановски

Потсетуваме, Бојан во затворот Идризово помина 4 години, а откако излезе често објавува фотографии на социјалните мрежи.

Тој тоа го направи и за Нова година кога позираше во неговиот дом, но и пред неколку недели кога ги изненади сите со фотографиите направени пред Лешочкиот манастир, а на кои е и неговата мајка.

Инстаграм/ Бојан Јовановски

„Македонија е преубава и богата со непроценливи историски и културни наследства. Задача на секој од нас е да ги чуваме и негуваме ! Денеска во посета на Лешочкиот манастир со моите најдраги луѓе. Нека е за многу години денот, Господ на помош на сите. Здравје и благосостојба“, напиша тогаш Бојан на својот профил.

Инстаграм/ Бојан Јовановски

Инстаграм/ Бојан Јовановски

Инстаграм/ Бојан Јовановски

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button