Богдана блеска со трудничкиот стомак, Анастасија се гушка со момчето

Семејството Ражнатовиќ се одмара на Копаоник

Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, со своето момче Ѓорѓе Куљиќ се наоѓа на зимување на Копаоник. Со нив се и нејзиниот брат Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана, како и неколку нивни блиски пријатели.

Тие деновиве беа излезени во кафеана од каде објавија неколку фотографии, а Анастасија во еден моменти се фати и за микрофонот.

Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Сите беа видно расположени, а новопечената снаа на Цеца блескаше во својата бременост.

Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ
Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Цеца не штеди пари кога се во прашање Анастасија и Вељко

Како што објавија српските медиуми деновиве, Цеца на својата ќерка и купила луксузен автомобил иако таа се уште нема положено за возачка. Во прашање е џип од марката Range Rover чија цена се движи од 73 илјади евра па нагоре.

Facebook Comments
(Visited 2.023 times, 1 visits today)