TV

Блиска средба на Тарчуловска со голема дива мечка – шок видео

Познатата пејачка имаше блиска средба со опасно животно

Реклама
Реклама

Нејзината реакција е хит

Познатата пејачка Соња Тарчуловска и нејзиниот сопруг Јохан Тарчуловски имаа неочекувана средба со диво животно.

Тие се возеа со мотор кога покрај патот се појави голема дива мечка, па пејачката го натера сопругот да застанат и да ја снимаат.

Маркетинг

Погледнете го видеото на почетокот од текстот, а повеќе за ова патувања на Соња и Јохан прочитајте тука.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button