Реклама
Наши ѕвезди

Благоја Грујовски стокмен во друштво на овие две прекрасни Македонки

Реклама

Шармантниот македонски пејач на народна музика , Благоја Грујовски, миленикот на женската публика како да не старее.

Благоја е витален господин секогаш убаво дотеран и џентлмен во права смисла на зборот.

Згодниот пејач се пофали дека се нашол во друштво на две прекрасни дами, едната водителка, другата пејачка.

Маркетинг

Преубавата слика ја сподели на социјалните мрежи и тоа без коментар. Па и навистина кога ќе ја погледнеш остануваш „без коменатр“.

Убавата русоксоа, пејачката,  Сања Барби од неговата десна страна и незаменливата водителка, бринетата Ирена Спировсканод неговата лева страна. Сите тројца насмеани и расположени. Дотерани како за на црвен килим.

Маркетинг

Барби и Ирена во прекрасни црни тоалети, а Благоја во убаво сиво одело искомбинирано со црвена машна.

Многу „оганчиња“ собра оваа фотографија…

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button