Реклама
Новости

Беше тешко болна, погледнете како изгледа сега – Цеца ги изненади сите, овој детаљ сите го забележаа

Цеца како Моника Белучи, само за фустанот што го носи потрошила 3000 евра, а уште толку и за чевлите

Реклама

Кога се појави ги воодушеви сите

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појави во издание за кое се уште се зборува.

Станува збор за парчиња облека од познат италијански бренд во кој Цеца изгледаше како Моника Белучи.

Маркетинг

Имено, таа пред студиото се појави во тесен фустан од „Долче и Габана“ со шик леопард дезен за кој потрошила скоро 3000 евра.

Маркетинг
Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Цеца целото издание го закружи со високи потпетици со потписот на истиот италијански двоец, за кои одвоила околу 2500 евра.

Покрај ова, пејачката носеше и очила за сонце од истиот бренд, а ги воодушеви сите и со начинот на кој позираше.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Потсетуваме, Цеца не беше присутна во последната емисија од „Ѕвездите на Гранд“ заради здравствени проблеми..

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Таа откри дека имала стомачен вирус заради кој морала да одмара, а потоа и проблеми со дишењето, па постојано била на инфузии.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button