Реклама
Наши ѕвезди

Беше една од нашите најубави актерки, но сега е непрепознатлива – овој детаљ ќе ве изненади!

Целосно го промени имиџот

Реклама

Која боја и стои поубаво

Нашата позната актерка Наташа Петровиќ отсекогаш изгледала беспрекорно средено и елегантно.

Оваа наша неверојатно талентирана актерка препознатлива е по тоа што негува природен изглед, а како што самата изјави во една пригода за Гламур магазин, з неа многу поважна е духовната убавина.

Маркетинг

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

„Колку и да звучи клише, јас верувам дека нашата убавина доаѓа од внатре. Тоа е нашата вистинска убавина и неа треба да ја негуваме“, изјави во една пригода популарната актерка за Гламур.

Маркетинг

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

Но она што денес ни го привлече вниманието кога е во прашање оваа наша позната и убава дама, е нејзиниот нов имиџ.

Имено, Наташа овој пат потполно ги изненади своите пријатели и фанови објавувајќи фотки на Инстаграм на кои е со црвена коса.

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

Таа со ова свое издание успеа да предизвика лавина од реакции, а многумина и’ порачаа дека изгледа секси и неодоливо.

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

Наташа беше препознатлива по својата темно-кафеава коса со природни локни, но сега направи храбар потег и премина во таборот на црвенокосите.

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

Актерката очигледно реши да испроба нешто сосем ново за неа, а судејќи според бројните позитивни коментари ова беше полн погодок.

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

Инстаграм/ Наташа Петровиќ

Што мислите вие?

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button