Реклама
Наши ѕвездиСтил

Беспрекорното тело во преден план – Елена од Сител во здолниште со кое им го украде шоуто на колешките

Водителката со ова свое феноменално летно издание привлече големо внимание и на социјалните мрежи

Реклама

Водителката ги воодушеви сите со ова свое шик издание

Познатата водителка Елена Стојановска- Јанковска позираше во тесно здолниште и шарена блуска со кои го истакна своето убаво тело.

Елена со своите стајлинзи често знае да привлече големо внимание, а нејзиниот стил секогаш предизвикува воздишки.

Маркетинг

Впрочем така беше и сега кога Елена направи едно селфи, а во фокусот и овој пат беше нејзиното фантастично издание.

Маркетинг
Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Таа позираше во тесно розово здолниште, а целото издание го заокружи со блуска со кратки ракави со интересен дезен, високи потпетици и кармин во нијанса слична на бојата на здолништето.

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Потсетуваме, Елена и пред само неколку дена ги изненади сите со своето издание со кое се појави пред камерите.

Таа тогаш носеше црвен фустан, а во преден план ги истакна своите носе и повторно никого не остави рамнодушен.

Како омилената телевизиска водителка изгледаше и во ова свое женствено издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Погледнете уште неколку изданија на оваа наша позната дама кои можат да ви послужат како инспирација за периодот што следува…

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Инстаграм/ Елена Стојановска-Јанковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button