Без грам шминка и целата мокра – фолкерката направи хаос на социјалните мрежи со видео од само неколку секунди!

Пејачката повторно во центарот на вниманието

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Популарата фолк пејачка Ана Николиќ подигна голема прашина откако ослабна 50 килограми, па сега сите коментираат дека е презгодна.

Таа изгледа подобро од кога било досега, но и покрај тоа некој повторно ја критикуваат – наводно сега била преслаба.

Но пејачката очигледно не е премногу загрижена за негативните коментари, па продолжува со своите напорни вежби и тренинзи.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Таа сега објави видео на кое е без грам шминка, во тренерки, тренира и немаше проблем да покаже како изгледа мокра од глава до пети.

Погледнете ја нејзината објава на Инстаграм.

Познатата пејачка во последно време често е во центарот на вниманието на јавноста и во медиумите и затоа што за многу кратко време изгуби голем број килограми.

Николиќ пред скоро две години се здебели и долго време имаше проблеми со вишокот килограми што ги стекна за време на бременоста и откако се породи. Но тогаш на прво место и беше потполно да и се посвети на својата ќерка Тара, а не да се врати во топ форма.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Сепак, таа во пресрет на издавањето на својот нов албум „Клиника“ реши повторно да биде онаа старата.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Започна со макотрпните тренинзи и диети и сега изгледа дури подобро и од пред бременоста.

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ

Тоа можевме да го видиме и од следните фотографии:

Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ
Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ
Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ
Фото: Инстаграм/ Ана Николиќ
(Visited 164 times, 1 visits today)