Реклама
Наши ѕвезди

Беа преубав пар, но не им беше судено – пред Гиговска Иван Јованов беше во љубов со оваа позната убавица

Миленикот на женската публика, Иван Јованов, моментално ужива со својата сакана Ивана со која наскоро треба да се остварат во улога на родители.

Реклама

Поранешните девојки на Иван Јованов сите ги знаеме, додека неговата нова љубов многу поретко се појавува во медиумите.

Македонскиот пејач Иван Јованов неодамна ги изненади сите која откри дека неговата сакана Ивана е во блажена состојба.

Пејачот на „Либеро бенд“ и Ивана тогаш направија и интимна забава на која што го открија полот на бебето.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Иван Јованов

На прославата направена по теркот на западот од кутија излегоа розови балони така што младиот пар откри дека очекува девојче.

Фото: Инстаграм/ Барбара Поповиќ

Од нивните заеднички објави можеме да заклучиме дека тие се сродни души и дека многу се сакаат и ќе уживаат во заедничкиот живот.

Фото: Инстаграм/ Иван Јованов

Иван очигледно е предан партнер кој сака долги врски, а таков беше и пред да ја запознае жената на неговиот живот.

Фото: Инстаграм/ Барбара Поповиќ

Имено, тој долго време беше во врска со пејачката што сите ја знаеме, а која сега е во брак со негов пријател и колега.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Во прашање е пејачката Антониа Гиговска со која Иван беше долго време во врска, но за жал нивната љубов не опстана.

Фото: Инстаграм/ Иван Јованов

Но покрај Антониа која од Иван беше помлад 10 години, тој претходно беше во љубов со уште една наша позната дама.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Станува збор за водителката Јана Серафимова која исто така денес е мажена и живее во среќен брак со својот партнер.

Фото: Инстаграм/ Антониа Гиговска

Јана важи за една од нашите најубави и најпознати водителки, секогаш отмена и максимално професионална пред малите екрани.

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Водителката минатата година се заколна на вечна љубов, а нејзините свадбени фотографии се уште се хит на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

На свадбата носеше креација од Антониа Ристовска во која блескаше, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Фото: Инстаграм/ Јана Серафимова

Поврзано

Back to top button