Реклама
Стил

Бајковито издание на познатата скопјанка – Органџиева заблеска во тесен фустан како никогаш досега

Е ова е деколте од „милион долари“

Реклама

Оваа жена изгледа прекрасно што и да облече

Русокосата Агнеса Органџиева уште еднаш покажа зошто важи за жена која не може да згреши кога е стилот во прашање.

Познатата скопска инфлуенсерка не штеди кога е добриот изглед во прашање и уште еднаш покажа дека што и да облече може да изгледа како дамите од холивудскиот црвен килим.

Маркетинг

Таа овој пат на социјалните мрежи сите ги фрли на колена со еден прекрасен фустан за кој можеме да зборуваме со денови.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Во прашање е елегантна и долга креација со кристали која совршено и стои и во која не може да поминете незабележано.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фустанот е направен речно и секој кристал е извезен со раце, а Агнеса во него изгледаше како принцеза од бајките.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Посебно впечатливо изгледа деколтето, со големата панделка направена од истиот материјал, а кое познатата инфлуенсерка го сними со мобилниот гледано од секој агол и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Како русокосата Органџиева изгледаше во ова свое бајковито издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инстаграм/ Агнеса Органџиева

Поврзано

Back to top button