Баба Неда Украден се соблече во бикини – никој не може да поверува дека има 68 години

Неда знае како да привлече внимание на социјалните мрежи

Фото: Инстаграм/ Неда Украден

По настапот на еден фестивал во Хрватска пејачката Неда Украден ја отвори сезоната за бањање, а провокативната фотографија на која позира во костим за капење ја објави на социјалните мрежи и ги воодушеви сите.

Таа фотографијата ја сподели со своите 370 илјади пријатели на социјалните мрежи, кои беа воодушевени од тоа како изгледа, па под фотографијата следуваа бројни комплименти и пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Неда Украден

Познатата 69-годишна пејачка и неодамна ги изненади своите фанови кога објави фотографија од пред 40 години, кога била на 28 годишна возраст, под која отворено напиша „Јас, само без силикони и филери“, што исто така ги воодушеви нејзините бројни обожаватели на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Неда Украден

Неда пред 40 години

Фото: Инстаграм/ Неда Украден

Неда сега …

Фото: Инстаграм/ Неда Украден
Facebook Comments
(Visited 402 times, 1 visits today)
Loading...