Реклама
Наши ѕвезди

Анета јавно го покажа мажот за кого вели дека е една од НАЈВАЖНИТЕ ЛИЧНОСТИ што ги има во животот

Овој маж е многу важна личност во животот на познатата фолк-пејачка Анета Љумаковска

Реклама

На своите последни настапи блеска како никогаш досега, а тоа многумина го забележуваат и на социјалните мрежи.

Пејачката Анета Љумаковска веќе со години е присутна на нашата јавна сцена, а сега откри и кој е човекот кој отсекогаш и давал најголема поддршка во животот, и кој секогаш бил покрај неа како во најтешките, така и во најубавите моменти низ кои поминала.

Имено, таа на социјалните мрежи сподели фотографија на која е со својот брат Борче со кого и денес имаат одличен однос.

Маркетинг

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Тој е многу важна личност во нејзиниот живот, за што и самата Анета во една пригода искрено зборуваше кога во едно од своите последни интервјуа за Гламур магазин откри дека на овој човек му е благодарна до небото и дека за секоја одлука се советува со него.

Маркетинг

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Инаку, ова не е прв пат познатата пејачка да објави фотографија на социјалните мрежи на која е со својот брат, кој за разлика од неа, премногу не се истакнува во јавноста.

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Таа никогаш не криела колку тој и значи, но и дека е приврзана со неговото семејство.

Од фотографиите што ги објави во рамките на своите „Инстаграм приказни“ можеме да видиме како нашата позната фолк-пејачка ужива во ова друштво, насмеана и во ведро и одлично расположение, но и еден детаљ кој воодушеви многумина.

Фото: Инстаграм/ Алек Палада

Имено, Анета од неодамна повторно премина во таборот на русокосите, па сега си блеска со новата шик фризура.

А кој е главниот виновник за оваа нејзина промена, дознајте тука

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button