Реклама
Наши ѕвезди

Анета ги распамети гостите со добра песна – го фати микрофонот и направи лом, еве како изгледаше

Пејачката знае како да ги развесели гостите

Реклама

Настап за кој уште долго време ќе се зборува

Една од најголемите фолк-ѕвезди од Македонија Анета Љумаковска овој викенд повторно беше во топ форма.

Таа на социјалните мрежи објави неколку снимки, а од една од нив можеме да видиме како со своите колеги направи фешта.

Маркетинг

Повеќе од сигурни сме дека гостите на овој нејзин настап ќе се сеќаваат уште долго време, додека од снимката се гледа дека и пејачката беше одлично расположена и направи одлична забава.

Маркетинг
Инстаграм/ Анета Љумаковска

блечена во бело сако и црна блуска Атена едноставно блескаше, а посебно ги изненади сите и со својата фризура.

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Потсетуваме, Анета и пред неколку дена ги воодушеви сите со уште еден свој пролетен стајинг во каков ретко ја гледаме.

Таа тогаш блесна во кусо здолниште во впечатлива сина нијанса, а во центарот на вниманието беа нејзините убави нозе.

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Пејачката тогаш целото издание го зачини со шик високи потпетици и тренди чанта во беж нијанса, а како изгледаше и зошто и тогаш многумина беа воодушевени и од ова нејзино издание, погледнете во продолжение, а за повеќе детали кликнете тука

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Фотографии од веселбата:

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Инстаграм/ Анета Љумаковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button