АНДРЕЈ AТИЈАС ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИ: Откри која е вистинската причина за разводот со Анабела!

Пејачката Анабела  и бизнисменот Андреј Aтијас пред еден месец се разведоа поради, како и медиумите се шпекулира дека тие заеднички ја донеле одлуката.

Во интервју за босанскиот портал, Андреј Атијас изјави што всушност предизвикало раскинување на нивниот брак.

– За седумте години од нашиот брак, се сеќавам само на најубавите моменти. Она што беше грдо беше тоа од страна на медиумите или од други луѓе, хејтери. Немавме проблеми во бракот. Да не беше јавна личност, ќе беше поинаку – изјави Андреј за босанските медиуми, додавајќи:

– Одлуката за развод е оценета според медиумскиот притисок, други луѓе, фанови, хејтери.

На прашањето дали има шанса да се смири со неговата поранешна сопруга, тој рече:

– Постои желба за помирување, но мислам дека е невозможно.

Facebook Comments
(Visited 11.722 times, 1 visits today)