Албанка го запали црвениот килим – под фустанот и се гледаше сé

Дали ви се допаѓа ова издание на пејачката?

Британската пејачка со албанско потекло Рита Ора на доделувањето на наградата за маж на годината на познатиот магазин „GQ“ во Лондон, со своео провокативно издание ја подели јавноста. Имено, таа на црвениот килим се појави во издание кое повеќе откриваше отколку што покриваше, и дефинитивно го украде шоуто.

ADVERTISEMENT

Пејачката носеше проѕирна креација под која се гледаше нејзината провокативна долна облека, а целото издание го зачини со впечатлива шминка.

И додека на едни Рита им се допадна во ова издание, други коментираа дека изгледа премногу вулгарно.

Што мислите вие?

Facebook Comments
(Visited 191 times, 1 visits today)
Loading...