Огласи
Огласи 2
Стил

Алачки не сте ја виделе во вакво издание – еден детаљ сите го коментираат, посебно жени со вишок килограми

Познатата пејачка и водителка во уште едно прекрасно издание, а овој детаљ сите ги воодушеви

Огласи 3

Позната пејачка и водителка Адријана Алачки со своите модни изданија секогаш внесува свежина на нашите мали екрани.

Впрочем така беше и овој пат кога на снимањето на една емисија позираше покрај уште две свои колешки и познати убавици.

Но овој пат во фокусот ни е нејзиниот необичен фустан во кој Алачки блескаше како никогаш досега.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Таа целото издание совршено го вклопи со својата залижана фризура и преубава шминка, како и впечатливиот детаљ на вратот.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Во прашање е фустан со крој кој потсетува на оние што ги носеле во антиката, кој е совршен избор за дами на секоја возраст.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Алачки едноставно блескаше во него, впрочем како и секогаш, а дека тоа е така, уверете се и самите во продолжение:

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Во прашање е модел кој е совршен за дами кои сакаат да го сокријат вишокот, посебно во пределот на стомакот.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Инаку, во продолжение погледнете уште едно издание во кое познатата пејачка и водителка изгледа како некоја принцеза, позирајќи насмеана и расположена како и секогаш.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

И бидејќи Адријана е дама која секогаш мисли и на најситните детали така и овој пат избра впечатлив накит со кој го заокружи целото издание, а секако дека не изостана и нејзината шик фризура. за која секогаш добива убави зборови

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Погледнете уште неколку нејзини шик изданија за кои таа секогаш добива голем број комплименти полни со убави зборови.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Маркетинг

Поврзано

Back to top button