Реклама
Наши ѕвезди

Адријана Алачки како девојче, килограмите стопени – пејачката изненади, не сте ја виделе ваква

Алачки и во шестата деценија изгледа одлично

Реклама

Познатата водителка и пејачка ги воодушеви сите

Познатата пејачка и водителка Адријана Алачки (56) покрај телевизијата со фановите комуницира и преку социјалните мрежи.

Таа има голем број фанови, па со нив многу често споделува детали од снимањето на нејзините емисии.

Маркетинг

Така беше и овој пат кога објави неколку фотографии и откри што ќе се случува во новата епизода од „Везилка“, но сите ги изненади и со неколку детали од комбинацијата што ја носеше за оваа пригода.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Имено, Алачки позираше во интересно есенско издание кое многумина го коментираа и за кое доб голем број комплименти.

Облечена во панталони од џинс во темно сина нијанса, рамни чизми и бунда во впечатлива сина нијанса таа едноставно ги изненади сите, а некои од обожавателите и ја прашаа како ослабнала и која е нејзината тајна што изгледа олку добро на нејзини години.

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

„Како успеа толку да ослабеш, кажи рецепт?“, „Кукла“, „Секогаш вредна и насмеана“, беа само некои од коментарите што ги доби.

Како оваа насмеана и секогаш позитивна дама изгледаше во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Фото: Фејсбук/ Адријана Алачки

Поврзано

Back to top button