Zara

Еве зошто сакаме СÉ од новата колекција на Зара
CATWALK

Еве зошто сакаме СÉ од новата колекција на Зара

Нешто неодоливо за оваа пролет Познатиот шпански бренд го претстави својот најнов едиторијал „How beautiful you are“ во кој ќе пронајдете…
Еве каде да ги најдете фустаните што ги преплавија социјалните мрежи
Трендови

Еве каде да ги најдете фустаните што ги преплавија социјалните мрежи

Ова се најпопуларните модели на социјалните мрежи Сега барем е лесно во времето на социјалните мрежи да откриеме кои парчиња…
Најдобрите модели за пролетен шопинг од продавниците на Зара
Шопинг

Најдобрите модели за пролетен шопинг од продавниците на Зара

Нови модели од полиците на Зара Нови женствени бои, материјали и дезени пронајдовме во продавниците на познатиот шпански бренд Зара…
Патиките од новата пролетна колекција на Зара се фантастични!
Шопинг

Патиките од новата пролетна колекција на Зара се фантастични!

Новите патики од познатиот шпански бренд „Zara“ се зачинети со романтични детали, панделки, цветови и точки. Интересните дезени кои се…
Балетанки за пролет 2018 – ова се најдобрите модели од Зара
Шопинг

Балетанки за пролет 2018 – ова се најдобрите модели од Зара

Какви балетанки ќе носиме оваа пролет Оваа пролет во мода се балетанки со животински дезен како и оние кои се…
Високи потпетици од Зара на кои не можеме да им одолееме
Шопинг

Високи потпетици од Зара на кои не можеме да им одолееме

Еден од најубавите модели што сме ги виделе оваа сезона Погледнете ги овие шик салонки од познатиот шпански бренд. Направени…
Балетанките и оваа пролет ќе им бидат омилени на многу Македонки – дали и вие сте меѓу нив?
Шопинг

Балетанките и оваа пролет ќе им бидат омилени на многу Македонки – дали и вие сте меѓу нив?

Нови балетанки за новата пролетна сезона Полека но сигурно се приближуваме кон крајот на зимската сезона (иако метеоролозите и не…
Шик фустани за вечерни комбинации (и за гостинки на свадба)
Шопинг

Шик фустани за вечерни комбинации (и за гостинки на свадба)

Најубавите модели од познатите комерцијални брендови Новите пролетни колекции стигнаа во продавниците на познатите комерцијални брендови, а со нив и…
Back to top button