Yeezy

Ким Кардашијан топлес ги рекламира новите патики на Канје Вест
Холивуд

Ким Кардашијан топлес ги рекламира новите патики на Канје Вест

Ким преку социјалните мрежи ги рекламира патиките со потписот на нејзиниот сопруг, реперот Канје Вест. Во еден од последните постови…
Back to top button